Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

Asikaspalvelumme palvelee arkisin klo 8 – 15.30

Puhelin

09 346 2574

Sähköposti

myynti@icf.fi

 

Alta löydät henkilökuntamme yhteystiedot osastoittain!

Myynti

Anne Tenhunen
Tuotepäällikkö

050 324 2081

anne.tenhunen@icf.fi

Aleksi Karhu
Myyntipäällikkö

0400 380 222

aleksi.karhu@icf.fi

Huolto

Ammattitatoiselta huoltohenkilökunnaltamme saat apua huoltoihin sekä korjauksiin liittyvissä asioissa. 

Numerosta 09 346 2574 saat apua yleisimpiin vikatilanteisiin ja tarvittaessa henkilökuntamme yhdistää sinut suoraan huoltohenkilökunnalle.

Voit tilata huollon myös täyttämällä huoltolomakkeen sivuillamme. Lomakkeeseen pääset alla olevasta painikkeesta.

Huoltolomake

Anssi Meriläinen
Huoltovastaava

0400 383 799

anssi.merilainen@icf.fi

Karri Lievonen
Vuokrapatjavastaava

 

 

kehitys

Jorma Vuolle
Kehityspäällikkö

040 837 5572

jorma.vuolle@icf.fi

Hallinto

Anna-Liisa Murros
Operatiivinen johtaja, COO

040 129 0579

anna-liisa.murros@icf.fi

Olavi Murros
Toimitusjohtaja

(Eläkkeellä)

DI, Ekonomi, Terveydenhuoltoneuvos

050 552 1323

olavi.murros@icf.fi

Ota yhteyttä

    laskutus

    Verkkolaskut

    ICF Group Oy, 0991579-2

    Verkkolaskuosoite: 003709915792
    Operaattori: Maventa (003721291126)
    Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
    *Käyttäkää tätä välittäjätunnusta mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan
    välittäjätunnukselle.

    Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun

    Toivomme, että lähetätte tähän osoitteeseen ainoastaan laskuja.
    Laskut lähetetään palveluun sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina ja laskun liitteiden tulee olla samassa
    tiedostossa itse laskun kanssa.

    Sähköpostilaskun osoite: 09915792@scan.netvisor.fi